Berat Albayrak: 'Bu gençlerle Trabzon'u şampiyon göreceğiz'

Berat Albayrak:

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, çeşitli programlara katılmak üzere gittiği memleketi Trabzon’da sevgi seliyle karşılaştı. Trabzon’da gençlerle buluşan, esnafları ziyaret eden Bakan Albayrak, Trabzonsporlu yöneticiler ve futbolcularla da bir araya geldi. Baba ocağı Trabzon’un Dernekpazarı ilçesinde Gençlik Merkezi ve Sosyal Yaşam Alanı’nın açılış törenine katılan Bakan Albayrak, burada Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, yönetim kurulu üyesi Zafer Göktaş, yardımcı antrenör Hüseyin Çimşir, futbolcular Abdülkadir Ömür ve Abdulkadir Parmak ile bir araya geldi ve bir süre sohbet etti.

Dernekpazarı İlçesi’nde hizmete sunulan Gençlik ve Spor Yaşam Alanı’nın açılışında bordo-mavili yönetici ve futbolculardan takımla ilgili bilgi alan Bakan Albayrak, konuşmasında “‘Umut ediyorum ki bu güzel tesiste yeni Abdulkadirler, yeni Yusuflar, yeni Ali Kemaller, yeni Cemiller yetişecektir. İnşallah gençlerimizle, Abdulkadirlerimizle Trabzonsporumuzu şampiyon göreceğiz” dedi. Bakan Albayrak, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcularla bir süre sohbet ederken kendisine adının yazılı olduğu Trabzonspor forması hediye edildi. Açılışa katılan gazeteci yazar Sadık Albayrak da Trabzonspor’a başarılar diledi.

DEĞİŞİMİN BAŞ MİMARİ ERDOĞAN

Baba ocağı Trabzon’un Dernekpazarı ilçesinde yapılan tesisin açılışını gerçekleştiren Bakan Berat Albayrak, Türkiye’de son 16-17 yılda muazzam işler olduğunu kaydetti. Albayrak, “Her gün yeni bir yatırım, yeni bir tesis, yeni bir mekanın açılışı için bir araya geliyoruz. Büyük Türkiye yolculuğunda taşları teker teker monte ediyoruz, yerleştiriyoruz. Bütün bu hayali hayata geçirirken bu büyük ve güçlü Türkiye yolculuğunun büyük liderini unutmak olmaz. Bütün bu değişim ve dönüşümün mimarı başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bu davanın yolcusu tüm dava arkadaşlarımdan hepsinden Allah razı olsun diyorum” dedi.

DERNEKPAZARI’NA HARiKA TESiSLER

Çeşitli programlara için Trabzon’a giden Bakan Albayrak’a Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti’nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, gazeteci-yazar Sadık Albayrak eşlik etti.

Kaynak: Fotomaç

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*